Profile

Ms. negin yavari

safarbato

Contact Details

safarbato

Bio

جاذبه های دیدنی در کشور تایلند  بانکوک

شهر زیبا و شگفت انگیز بانکوک یکی از پر جاذبه ترین شهر های دنیاست ، که با دارا بودن امکانات رفاهی و تفریحی متنوع در دل گردشگران جا باز کرده است . بانکوک پایتخت کشور تایلند و پر جمعیت ترین شهر این کشور است و سالانه میلیون ها مسافر از سراسر جهان برای داشتن تعطیلات بی نظیر راهی این شهر می گردند .

در بانکوک با تعداد زیادی آسمان خراش مراکز خرید مدرن مجموعه های تفریحی و همین طور آثار تاریخی شگفت انگیز برخورد خواهید کرد و دیدن همه این ها به هفته ها زمان نیاز دارید . و از آنجائیکه صرف این زمان برای همه امکان پذیر نخواهد بود ، ما در ادامه این مطلب سفر باتو ، برخی از جاذبه های دیدنی تراز اول این شهر را معرفی می کنیم  :

بازارهای شناور بانکوک  Floating Markets near Bangkok

شهر بانکوک دارای جاذبه های فراوانی است اما یکی از دیدنی های شهر بانکوک که بازدید از آن در الویت برنامه های اغلب گردشگران قرار می گیرد ، تماشای بازار های شناور و دیدن بومیانی است که روزانه برای فروش محصولات زراعی و البته صنایع دستی خود راهی رودخانه معروف این شهر می گردند . هر روز صبح کانال های شهر پر از فروشندگان و خریدارانی می شود که سوار بر قایق مشغول داد و ستد هستند و تماشای ای منظره برای گردشگران بسیار لذتبخش است . این بازار یکی از دیدنی ترین بازارهای دنیاست و روزانه هزاران نفر در اطراف آن دیده می شوند .

ساحل هواهین  Hua Hin Beach

ساحل زیبای هواهین از دیگر جاذبه های این شهر است و پیشنهاد می کنیم شما نیز حداقل یک روز را به گشت و گذار و تفریح در این منطقه اختصاص دهید . امروزه  این خط ساحلی به یکی از جاذبه های  پرطرفدار شهر تبدیل شده و بومیان و گردشگران ، اوقات فراغت خود را در کنار آن سپری می کنند .  این ساحل هشت کیلومتر (در حدود پنج مایل) وسعت دارد  و قصر باشکوه  Klai Kangwon که هنوز توسط خاندان سلطنتی تایلند مورد استفاده قرار می گیرد ، در امتداد آن دیده می شود . رستورانهای پاتایا