Profile

Mr. fatemeh kazemi

safar

Contact Details

safar

Bio

جزیره زیبا و شگفت انگیز پوکت یکی از قطب های گردشگری برتر در دنیا ست که به عنوان دومین ساحل زیبای جهان شناخته شده است . پوکت سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیاست ، که همگی به دنبال استراحت و کسب آرامش در امتداد سواحل بکر و شنا و تفریح در آبهای نیلگون و بهره مندی از صدها جاذبه دیگر راهی این نقطه زیبا از این کره خاکی شده اند .

جزیره شگفت انگیز پوکت در تور تایلند دارای ماسه های سفید رنگ ، آب های لاجوردی و صخره های آهکی با اشکالی بسیار حیرت انگیز است که ستایش همه گردشگران و رسانه های گردشگری جهان را به دست آورده است . تا جائیکه از این جزیره به عنوان تکه ای از بهشت بر روی زمین نامبرده می شود . پوکت سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از قاره اروپا ، آمریکا و سایر نقاط  این کره خاکی است که از میان تعداد گردشگران ایرانی نیز کم نیست و روز به روز نیز میزان علاقه و استقبال برای سفر به این جزیره زیبا افزایش می یابد .

به گزارش سفر باتو ، نشریه معتبر امریکایی  US News  و همینطور  World Report که از معتبر ترین نشریات در زمینه اقتصاد و تجارت هستند ، جزیره پوکت را به عنوان دومین ساحل برتر جهان معرفی نموده اند .

و باید گفت این اولین بار نیست که جزیره پوکت به خاطر داشتن سواحل بکر و زیبا مورد توجه قرار می گیرد . و در دهه اخیر بارها توانسته جوایز معتبری را از سوی سازمان بین المللی کسب کند . بنابراین باید گفت تمامی اهداف و برنامه ریزی های انجام شده از سوی سیاستمداران برای تبدیل این جزیره به یکی از قطب ها گردشگری دنیا به بار نشسته و روز به روز نیز زیر ساخت ها صنعت توریسم در شهر پوکت در حال تکامل و پیشرفت است .

پوکت همچنین یکی از ایده آل ترین نقاط برای ورزش و تفریحات آبی متنوع نظیر قایق سواری ، غواصی و قایق رانی است . جالب است بدانید این جزیره از سوی سازمان یونسکو به عنوان یکی از برترین مناطق جهان برای گردشگری غذا انتخاب شده است . و جالب تر اینکه غذاهای محلی این جزیره در سال های ۲۰۱۶ و  ۲۰۱۷ میلادی موفق به دریافت جوایز بین المللی مختلف شده است .