Profile

Mr. salar fakhimi

pung

Contact Details

pung

Bio

خرید یوسی چه مزایایی میتواند داشته باشید؟

در واقع یوسی ارز رایج بازی است وشما  می‌توانید با آن از فروشگاه پابجی  نیاز باری را بخرید. به همین دلیل خرید یوسی بازی پابجی موبایل در بین کاربران بسیار اهمیت دارد .

چگونه مبتوانم اسکین های بیشتری بگیرم ؟

برای اینکه بتوانید با کمترین تعداد یوسی بیشترین اسکین رو بگیرید ، باید الایت بازیتون رو فعال کنید ! قیمت الایت پابجی حدودا ۶۰۰ یوسی هست و با تنها ۶۰۰ یوسی میتوانید هر سیزن تعداد زیادی از اسکین هارو تجربه کنید . فروشگاه ایرانی کی۶۰۰ یوسی رو با ارزان ترین قیمت ممکن بهتون ارائه میکنه

آیا از ایران می‌توان یوسی خرید؟

بله ، شما می‌توانید از طریق سایت‌ ایرانی کی به سادگی هر چه تمام اقدام به خرید یوسی کنید ،  ایرانی کی میتواند یوسی مورد نیاز شما را در کمترین زمان تهیه تناید.

برای خرید یوسی به چه چیزی نیاز است؟

برای خرید یوسی پابجی کافیست اطلاعات خود از جمله آیدی و نام خود در بازی پابجی و دیگر اطلاعات مورد نیاز جهت تکمیل فرایند خرید را در اختیار تیم ایرانی کی قرار دهید تا خرید شما نهایی و تکمیل شود. همچنین شما میتوانید از کارت های عضو شتاب جهت پرداخت استفاده کنید .

خرید یوسی پابجی موبایل

برای خرید یوسی پابجی موبایل تنها باید آیدی اکانت و نام اکانت خود را در بازی در اختیار تیم ما قرار دهید ، تا ما در کمتر از 30 دقیقه سفارش شما را تکمیل نماییم .
فرق شارژ عادی و فوری در چیست

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران تقاضا دارند تا سفارشات خود را سریعا دریافت کنند ، تیم ما تصمیم گرفت ویژگی شارژ عادی و فوری را به وبسایت اضافه نماید . با توجه به اینکه اولویت سفارشات فوری از سفارشات عادی بیشتر میباشد به همان میزان قیمت شارژ عادی و فوری هم متفاوت می باشد .
خرید UC پابجی موبایل با وجود تحریم های چطور امکان پذیر است

ما در فروشگاه ایرانی کی با داشتن چندین سال سابقه ، پلتفرم امنی را ایجاد کرده ایم تا مشتریان عزیز با پرداخت ریالی در وبسایت ما از تمامی خدمات بازی های آنلاین که به صورت دلار می باشد استفاده کنند .