Profile

Mr. samyar saiedi

safarbato

Contact Details

safarbato

Bio

جاذبه های دیدنی در کشور مالزی

غارهای زیر زمینی مولو

غار مولو منطقه ای بکر و حیرت آور است که سالانه هزاران گردشگر برای تماشای اینهمه جذابیت و زیبایی جذب ان می شوند . غارهای زیر زمینی مولو در میان جنگل های انبوه و سرسبز پنهان شده و اطراف آن را پارک ملی گونونگ در بر گرفته است .  وسعت این غارها به اندازه چهل فروند هواپیمای بوئینگ 747 است و دسترسی به این منطقه کمی دشوار است و همچنین ورود به داخل غار نیز نیاز به دل و جرات زیادی دارد .

محله بوکیت بینتانگ در شهر کوالالامپور

منطقه  بوکیت بینتانگ یکی از خیابان های شلوغ و البته بسیار زیبای شهر کوالالامپور در تور مالزی ارزان سفر باتو است که با وجود مراکز خرید مدرن ، مجموعه های تفریحی فراوان و همچنین رستوران های متنوع به یکی از لوکس‌ترین و تماشایی ترین خیابان‌های این شهر تبدیل شده است . با تاریک شدن هوا بر شور و نشاط این خیابان نیز افزوده می شود و گردشگران تمام طول شب را در بارها و کافه های این منطقه به صبح می رسانند . در امتداد خیابان بوکیت بینتانگ بسیاری از هتل ها ، فروشگاهها ، مراکز خرید و همچنین بارها و رستوان های خوب شهر را می بینید و همین موضوع سبب شده این منطقه به پاتوق گردشگران تبدیل شود .  پیشنهاد می کنیم حین قدم زدن در این امتداد این خیابان ، به مرکز خرید فارنهایت 88 ، استارهیل گالری و لویت‌پلازا  بروید  .  در ضمن در طول این خیابان رستوران‌های بین المللی متعددی وجود دارد و می توانید بهترین غذاهای هندی ، چینی ، کره‌ای ، مالایی و ... را در این رستوران ها صرف کنید  .

در مورد راهنمای سفر بیشتر بخوانید.

برج های دوقلو پتروناس در شهر کوالالامپور

شهر مدرن و بسیار زیبای کوالالامپور دارای جذاب های فراوانی است که یکی از مهم ترین آنها برج های دوقلوی پتروناس نام دارند . این سازه باشکوه به نماد شهر کوالالامپور تبدیل شده و تا قبل از سال 2004 میلادی ، بلندترین سازه دنیا به حساب می آمد و هم اکنون نیز در میان پنج سازه بلند جهان قرار دارند . بازدید از این بنای زیبا و باشکوه در الویت برنامه های گردشگران قرار می گیرد و روزانه  صدها نفر از این سازه و محوطه های اطراف آن دیدن می کنند .